اعطای عنوان «بنگاه  ممتاز اقتصادی درجهش تولید و سودآوری» به مجتمع فولاد خراسان
اعطای عنوان «بنگاه  ممتاز اقتصادی درجهش تولید و سودآوری» به مجتمع فولاد خراسان
مجتمع فولاد خراسان، به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های حوزه سرمایه‌گذاری«صندوق بیمه کشاورزان، عشایر و روستاییان» کشور به عنوان بنگاه اقتصادی ممتاز شناخته و نشان برنز همایش تقدیر از شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی وزارت «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» توسط شریعتمداری مقام عالی این وزارت به مدیرعامل این مجتمع برتر اقتصادی اهدا شد.

کسری غفوری، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان، دوشنبه سوم خردادماه، در این همایش نشان ممتاز و لوح تقدیر بنگاه‌های برتر تولیدی این صندوق بیمه اجتماعی وابسته به وزارت رفاه را دریافت کرد.

فولاد خراسان که با وجود مشکلات گوناگون حاکم بر فضای کسب و کار در یک سال گذشته بارها رکورد های تولید خود را جابه‌جا کرده، با رشد اقتصادی بالا و نیز تحقق بیش از ۶٩ درصد رشد درآمد حاصل از فروش محصولات فولادی، نام خود را به عنوان یکی از بهترین شرکت‌هایی ثبت کرده است که هلدینگ‌های وابسته به موسسات عمومی غیردولتی سهامدار آن هستند.

در همین راستا، با حضور جمعی از مدیران ارشد وزارت «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» و نیز شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، از کسری غفوری، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان تقدیر و نشان ویژه بنگاه‌های اقتصادی برتر، به مدیر عالی بزرگترین شرکت صنعتی شرق کشور اهدا شد.