امتیاز لیگ برتری شهر خودرو به فولاد نیشابور می رسد؟
امتیاز لیگ برتری شهر خودرو به فولاد نیشابور می رسد؟
سایت معتبر ورزش سه لحظاتی پیش مدعی شد پس از مشکلات ایجاد شده برای تیم فوتبال شهر خودرو طی مکاتبات شهردار مشهد، وزیر کار و رفاه اجتماعی و احسان ارکانی رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده نیشابور به زودی امتیاز‌ تیم شهرخودرو به فولاد خراسان خواهد رسید و این تیم از نیم فصل دوم رقابت با نام فولاد در رقابت ها حاضر خواهد شد.

به گزارش “ورزش سه” شب گذشته بود که محمدرضا کلائی شهردار مشهد در پیامی اینستاگرامی در پاسخ به کامنت‌های هواداران اعلام کرد که این مجموعه شهری از تیم فوتبال خراسان رضوی در قالب قانون حمایت می‌کند اما امکان خرید امتیاز تیم توسط مجموعه شهرداری مشهد نیست؛ آن‌هم در شرایطی که شاگردان رحمتی با هزینه حمایتی شهرداری توانسته بودند به اهواز سفر کنند و امروز مقابل فولاد به میدان بروند.

اما ساعتی قبل شاگردان رحمتی در اهواز مقابل فولاد شکست خوردند تا نیم‌فصل اول را در شرایط بدی به پایان ببرند؛ هر چند هنوز تکلیف نهایی مالک این تیم و مجموعه حمایت کننده تیم فوتبال خراسان رضوی مشخص نشده اما گویا مذاکرات برای انتقال امتیاز صورت گرفته است.

مطالبات هواداران این بود که با وجود مجموعه اقتصادی قدرتمندی چون فولاد خراسان چرا فوتبال خراسان رضوی در شرایط مالی بدی قرار دارد و از مسئولان خواسته بودند تا انتقال این امتیاز را به مجموعه فولاد انجام دهند.

حالا پیگیری‌های خبرنگار “ورزش سه” از مشهد نشان می‌دهد که کلائی شهردار مشهد امروز مکالمات تلفنی و نامه‌نگاری‌هایی را با شریعتمداری وزیر کار و رفاه اجتماعی و ارکانی رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی داشته است تا رسماً پروسه انتقال امتیاز تیم فوتبال خراسان رضوی از مجموعه شهر خودرو کلید بخورد.

اگر اتفاق ویژه‌ای رخ ندهد، به‌زودی تیم تحت هدایت مهدی رحمتی به مجموعه فولاد خراسان انتقال پیدا می‌کند و احتمالا به همین نام هم در نیم‎فصل دوم شرکت می‌کند؛ اتفاقی مهم و بزرگ که می‌تواند هم از فروش بازیکنان برای درآمدزایی در ادامه فصل جلوگیری کند و هم کمک بزرگی برای مهدی رحمتی باشد تا در نقل و انتقالات زمستانی بتواند بازیکنان جدیدی را جذب کند و تیمش را تقویت نماید.