برگزیده شدن فولاد خراسان به عنوان واحد تولیدی نمونه‌ی کار استان
برگزیده شدن فولاد خراسان به عنوان واحد تولیدی نمونه‌ی کار استان
مجتمع فولاد خراسان عنوان واحد نمونه کار استان را در سی و سومین جشنواره «امتنان» احراز کرد.

معاون منابع انسانی و امور اجتماعی مجتمع فولاد خراسان، با اعلام این خبر، گفت: فولاد خراسان امسال هم در میان واحدهای نمونه تولیدی در جشنواره امتنان، در میان برترین های استان قرار گرفت.

فریدون صبوریان افزود: در آیین اختتامیه و‌ تقدیر از واحدهای نمونه جشنواره استانی «امتنان» که با حضور معاون وزیر «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» و مدیران کل «تامین اجتماعی خراسان رضوی» و «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» استان برگزار شد، با توجه به کسب امتیازات بالا، لوح تقدیر و تندیس جشنواره، به مجتمع فولاد خراسان اعطا شد.

به گفته‌ی موسی‌الرضا بهرامی، مدیر اداری و منابع انسانی فولاد خراسان، در این جشنواره که با هدف انتخاب و معرفی «کارگران»، «گروه‌های کار»و «واحدهای تولیدی» نمونه برگزار شد، واحدهای استانی نمونه در سه بخش یاد شده از مهرماه امسال در فرایند ارزیابی قرار گرفته بودند که خوشبختانه، بزرگ‌ترین قطب صنعتی شرق کشور نیز حائز شرایط عنوان واحد نمونه به‌خاطر فعالیت‌های صورت گرفته در طول سال ۱۴۰۰ شناخته شد.

گفتنی است معاون منابع انسانی این شرکت به نمایندگی از کسری غفوری، مدیرعامل، لوح تقدیر و تندیس واحد نمونه را از مسکنی، معاون تعاون وزارت‌خانه دریافت کرد.